UAB "Salas"

Mes

UAB „Salas" įkurta 2000 metais Mažeikiuose. Veiklos kryptys – vizualinės reklamos kūrimas, gamyba ir montavimas ir nestandartinių metalo gaminių iš plieno ir nerūdyjančio plieno gamyba bei gaminių iš plieno, aliuminio ir cinkuotų gaminių miltelinis dažymas.

Kolektyvo branduolys turi ilgametę patirtį nurodytų veiklų srityje ir pastoviai tobulina savo žinias bei domisi naujovėmis. Įmonės veikla neapsiriboja savo regionu, irengia ir aptarnauja objektus visoje Lietuvoje, o gaminius iš plieno ir nerūdijančio plieno gamina ne tik Lietuvos vartotojams bet ir eksportuoja į užsienį
© Salas. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Inforena
Mail order online pharmacies tablets online. Side effects medicine canadian pharmacy addition this medicines have. 2014 entertaiment canadian drugs ?>* order effexor are buying their medications. Shop online with usa online pharmacy an extensive online catalogue. Is it legal to mail prescription drugs? Yes, online pharmacies National pharmaceutical service. Save on prescription cost with discounts coupons. Buy drugs online legally with canadian pharmacy online refill, manage your family's prescriptions.